Turnaje


SZBe turnaj GP-C U15 2021/11

Hráči akadémie reprezentujúci klub BK Šamorín sa zúčastnili na oficiálnom zväzovom turnaji Grand-Prix C U15 organizovanom akadémiou 14.11.2021 na ich “domácej pôde” v Dunajskej Lužnej.

Z našich hráčov v kategórii dievčat Sára ROHÁČOVÁ vyhrala pred druhou Timeou GARČEKOVOU a v kategórii chlapcov skončil Leonard PETRO na 7. mieste.

Chlapčenskú dvojhru aj štvorhru vyhrala 11-ročná veľká Šamorínska bedmintonová nádej Matúš PUTNOKY z klubu BK Žitný ostrov Šamorín

✅ Konečné poradie dvojhry dievčat U15:

   1. Sára ROHÁČOVÁ   (14 r.) / BK Šamorín
   2. Timea GARČEKOVÁ (13 r.) / BK Šamorín
   3. Nina ŠMARÍKOVÁ  ( --- ) / (BK ŽO Šamorín)

✅ Konečné poradie dvojhry chlapcov U15:

   1. Matúš PUTNOKY     (11 r.) / BK ŽO Šamorín
   2. Teodor CHVÁL      (13 r.) / BARBAR Skalica
   3. Marek ŠPAČEK      (14 r.) / BARBAR Skalica 
   4. Jakub VALACHOVIČ  (11 r.) / BARBAR Skalica
5.-6. Matej HAJZOK      ( --- ) / (BK ŽO Šamorín)
5.-6. Filip BAUMGARTNER (12 r.) / BARBAR Skalica 
7.-8. Leonard PETRO     (14 r.) / BK Šamorín
7.-8. Tobias PAPP       (12 r.) / BARBAR Skalica
   9. Peter JANOTA      (14 r.) / BARBAR Skalica
  10. Ján VÍGLAŠSKÝ     (11 r.) / Spoje Bratislava

✅ Konečné poradie štvorhry chlapcov U15:

   1. PUTNOKY + HAJZOK    / BK ZO Šamorín
   2. CHVÁL + BAUMGARTNER / BARBAR Skalica
3.-4. ŠPAČEK + JANOTA     / BARBAR Skalica
3.-4. VALACHOVIČ + PAPP   / BARBAR Skalica
   5. PETRO + VÍGLAŠSKÝ   / BK Šamorín + Spoje BA

Detailné výsledky


SZBe turnaj GP-C U15 2021/10

Bedmintonisti BK Šamorín 13-ročný Filip KUNA a 14-ročný Leonard PETRO trénujúci v Bedmintonovej Akadémii boli úspešní na oficiálnom zväzovom turnaji Grand-Prix C U15 organizovanom 17.10.2021 na ich “domácej pôde” v Dunajskej Lužnej.

Obaja spolu vyhrali štvorhru a v dvojhre skončil KUNA druhý a PETRO tretí. Do zväzového rebríčka si pripíšu vo štvorhre po 39 bodov a v dvojhre 27 resp. 13 bodov.

✅ Konečné poradie dvojhry:

1. Teodor CHVÁL  (12 r.) / BARBAR Skalica
2. Filip KUNA    (13 r.) / BK Šamorín (& Bedmintonová Akadémia DL)
3. Leonard PETRO (14 r.) / BK Šamorín (& Bedmintonová Akadémia DL)
4. Tobias PAPP   (12 r.) / BARBAR Skalica
5. Martin FILO   (13 r.) / Spoje Bratislav
6. Teo KOCIAN    (11 r.) / Spoje Bratislava

✅ Konečné poradie štvorhry:

1. KUNA + PETRO  / BK Šamorín (& Bedmintonová Akadémia DL)
2. CHVÁL + PAPP  / BARBAR Skalica
3. FILO + KOCIAN / Spoje Bratislava

Detailné výsledky

Zoradení podľa výsledkov dvojhry: zľava Chvál, Kuna, Petro, Papp, Filo, Kocian