Tréningy


Bedmintonová akadémia Dunajská Lužná organizuje skupinové tréningy a individuálne tréningy iba pre svojich členov. Informácie o nadobudnutí členstva sú uvedené na pod-stránke Členstvo.


Tréningová sezóna v Bedmintonovej akadémii Dunajská Lužná: 01. September30. Jún


Rozdelenie skupinových tréningov

Skupina B – Dunajská Lužná: Všetky vekové a výkonnostné kategórie

Skupina A – Dunajská Lužná: Reprezentácia Bedmintonovej akadémie Dunajská Lužná na ligovej úrovni


Rozpis tréningov

Skupina B – Dunajská Lužná

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
Pondelok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Monika POLÁKOVÁ / Dominik BORIS
Štvrtok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Monika POLÁKOVÁ / Dominik BORIS
Piatok17:00 - 18:00Jakub BORGULA / Monika POLÁKOVÁ / Dominik BORIS

Skupina A – Dunajská Lužná

DÁTUM
ČAS
TRÉNER

Individuálne tréningy

  • Pre všetky vekové a výkonnostné kategórie
  • Možnosť dohodnutia si tréningu na tel. č.: +421/944906565 alebo na info@bedmintonovaakademia.sk
  • Maximálny počet hráčov na tréningu sa odvíja od danej požiadavky záujemca/ov
  • Miesto konania tréningu podľa požiadaviek záujemcu/ov

Zoznam trénujúcich hráčov

#
HRÁČ
SK.
KAT.
KLUB / TR. ZĽAVA
SZBe 2022
1BAJARÚNAS LukasBU11--
2BALUCH IgorADOSBA Dunajská Lužná#6956
3BORGULA JakubBDOSBK Šamorín / BKŠ-3#5815
4BORIS DominikDLIDOSBK Šamorín / BKŠ-3#5458
5BOŤCHA SebastiánBU13BK Šamorín / BKŠ-2-
6BUTAŠ DávidBAIDOSSpoje Bratislava#5366
7CABADAJ TomášDLIDOS--
8DORIČOVÁ AlžbetaBU13BK Šamorín / BKŠ-2-
9FAŠUNG TomášBADOSSpoje Bratislava#1334
10GARČEKOVÁ TimeaAU15BK Šamorín / BKŠ-2#6912
11KÁCLOVÁ DominikaBU15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6918
12KAZAKOVA MarinaGABIDOS--
13KLIČKA MarcelBU15BK Šamorín / BKŠ-2-
14KOVÁČOVÁ RebekaBU11BK Šamorín / BKŠ-2-
15KUNA FilipAU15BK Šamorín / BKŠ-3#6828
16KUNA PavelADOSBK Šamorín / BKŠ-1-
17ĽACHOVÁ MelániaBU15BA Dunajská Lužná#6915
18LIČÁK JurajBU15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6913
19MAGYAR JakubDLIU17--
20MERTUŠOVÁ AnnaBU19BA Dunajská Lužná / BADL 2-
21MÓNOSI NicolasAU19BA Dunajská Lužná / BADL 2#6093
22NOVÁK TadeášBU15BA Dunajská Lužná / BADL 2#6919
23ONDROVIČ TomášADOSSpoje Bratislava#1557
24PALICA JakubBU17BK Šamorín / BKŠ-2-
25PALICA LukášBU13BK Šamorín / BKŠ-2-
26PETRO LeonardAU17BK Šamorín / BKŠ-3#6916
27POLÁKOVÁ MonikaADOSBK Šamorín / BKŠ-1-
28ROHÁČOVÁ SáraAU17BK Šamorín / BKŠ-2#6895
29SÁNDOROVÁ RékaBU15BK Šamorín / BKŠ-2-
30SUTTON Wilam FilipBU13BA Dunajská Lužná / BADL 2#6914
31ŠIMÚN MatúšAU17BK Šamorín / BKŠ-2-
32ŠKODÁČEK ŠimonBU11BA Dunajská Lužná / BADL 2#6924
33TAUBER MartinDLIDOS--
34UJHÁZI RóbertAU19BK Šamorín / BKŠ-2-
35VALOVÁ KatarínaBU19BA Dunajská Lužná / BADL 2#6922
36ŽÁR PeterBU11BA Dunajská Lužná / BADL 2#6923

LEGENDA k zoznamu:

SK.: Tréningová skupina:

  • A … Skupina A – Dunajská Lužná
  • B … Skupina B – Dunajská Lužná
  • DLI … Individuálny tréning – Dunajská Lužná
  • BAI … Individuálny tréning – Bratilslava
  • GABI … Individuálny tréning – Gabčíkovo

KAT.: Veková kategória

KLUB: Materský klub hráča

TR. ZĽAVA: Tréningová zľava materského klubu (poskytnutá priamo Bedmintonovej Akadémii)

SZBe.: Registrácia v Slovenskom zväze bedmintonu v uvedenom kalendárnom roku:

  • … žiadna
  • #XXXX … platná registrácia pod číslom XXXX
  • ok … podklady dodané a čaká sa na registráciu