Tréningy


Bedmintonová akadémia Dunajská Lužná organizuje skupinové tréningy a individuálne tréningy iba pre svojich členov. Informácie o nadobudnutí členstva sú uvedené na pod-stránke Členstvo.


Tréningová sezóna v Bedmintonovej akadémii Dunajská Lužná: 01. September30. Jún


Rozdelenie skupinových tréningov

Skupina B – Dunajská Lužná: Všetky vekové a výkonnostné kategórie

Skupina A – Dunajská Lužná: Reprezentácia Bedmintonovej akadémie Dunajská Lužná na ligovej úrovni


Rozpis tréningov

Skupina B – Dunajská Lužná

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
Pondelok17:00 - 18:00Jakub BORGULA/Monika POLÁKOVÁ/Róbert UJHÁZI
Štvrtok17:00 - 18:00Jakub BORGULA/Monika POLÁKOVÁ/Róbert UJHÁZI
Piatok17:00 - 18:00Jakub BORGULA/Monika POLÁKOVÁ/Róbert UJHÁZI

Skupina A – Dunajská Lužná

DÁTUM
ČAS
TRÉNER
27.09.2021 (Po)19:00-20:00Tomáš ONDROVIČ
30.09.2021 (Štv)19:00-20:00Tomáš ONDROVIČ
01.10.2021 (Pi)19:00-20:00Tomáš ONDROVIČ
04.10.2021 (Po)19:00-20:00Tomáš ONDROVIČ
05.10.2021 (Ut)19:00-20:00Tomáš ONDROVIČ
13.10.2021 (Str)19:00-20:00Tomáš ONDROVIČ
20.10.2021 (Str)18:00-19:00Tomáš ONDROVIČ
21.10.2021 (Štv)19:00-20:00Tomáš ONDROVIČ
25.10.2021 (Po)18:30-19:30Tomáš ONDROVIČ
27.10.2021 (Str)18:00-19:00Tomáš ONDROVIČ
29.10.2021 (Pi)19:00-20:00Tomáš ONDROVIČ

Individuálne tréningy

  • Pre všetky vekové a výkonnostné kategórie
  • Možnosť dohodnutia si tréningu na tel. č.: +421/944906565 alebo na info@bedmintonovaakademia.sk
  • Maximálny počet hráčov na tréningu sa odvíja od danej požiadavky záujemca/ov
  • Miesto konania tréningu podľa požiadaviek záujemcu/ov

Zoznam trénujúcich členov podľa tréningovej skupiny

#
HRÁČ
SK.
KAT.
KLUB
TR.ZL.
1BORIS DominikDLIDOSBK ŠamorínBKŠ-3
2BOŤCHA SebastiánBU13BK ŠamorínBKŠ-2
3BUTAŠ DávidBAIU19Spoje Bratislava-
4CABADAJ TomášDLIDOS--
5DORIČOVÁ AlžbetaBU13BK ŠamorínBKŠ-2
6FAŠUNG TomášBADOSSpoje Bratislava-
7GARČEKOVÁ TimeaAU15BK ŠamorínBKŠ-2
8KÁCLOVÁ DominikaBU15--
9KAZAKOVA MarinaGABIDOS--
10KLIČKA MarcelBU13BK ŠamorínBKŠ-2
11KOVÁČOVÁ RebekaBU11BK ŠamorínBKŠ-2
12KUNA FilipAU15BK ŠamorínBKŠ-3
13KUNA PavelADOSBK ŠamorínBKŠ-1
14LIČÁK JurajBU13--
15MAGYAR JakubDLIU15--
16MÓNOSI NicolasAU19BK Žitný Ostrov-
17ONDROVIČ TomášADOSSpoje Bratislava-
18PALICA JakubBU15BK Šamorín BKŠ-2
19PALICA LukášBU13BK Šamorín BKŠ-2
20PETRO LeonardAU15BK ŠamorínBKŠ-2
21POLÁKOVÁ MonikaADOSBK ŠamorínBKŠ-1
22ROHÁČOVÁ SáraAU15BK ŠamorínBKŠ-2
23SÁNDOROVÁ RékaBU15BK ŠamorínBKŠ-2
24SUTTON Willam FilipBU13--
25ŠIMÚN MatúšBU17BK ŠamorínBKŠ-2
26TAUBER MartinDLIDOS--
27UJHÁZI RóbertAU19BK ŠamorínBKŠ-2
28VALOVÁ KatarínaBU19--
29ŽÁR PeterBU11--

LEGENDA k zoznamu:

SK.: Tréningová skupina

  • A: Skupina A – Dunajská Lužná
  • B: Skupina B – Dunajská Lužná
  • DLI: Individuálny tréning – Dunajská Lužná
  • BAI: Individuálny tréning – Bratilslava
  • GABI: Individuálny tréning – Gabčíkovo

KAT.: Veková kategória podľa Slovenského zväzu bedmintonu (SZBe)

KLUB.: Materský klub hráča

TR.ZL.: Tréningová zľava poskytnutá od partnerského klubu Bedmintonovej akadémie Dunajská Lužná